top of page

PSYCHOTERAPIA

Kliknij tutaj

TERAPIA W CZASIE ZARAZY

Ze względu na obowiązujący stan epidemii, proponujemy sesje psychoterapeutyczne on-line.

Gwarantujemy bezpieczeństwo oraz pełną anonimowość

1

PIERWSZY KONTAKT:

2

ETAP WSTĘPNY:

3

TERAPIA POGŁĘBIONA:

Pierwsze spotkanie jest rozmową mającą na celu wstępne rozpoznanie z czym zgłosiłeś(-aś) się do mnie. Zakładam, że to, co aktualnie przeżywasz jest dla Ciebie trudne. Jestem po to, aby Cię zrozumieć, nie oceniać. Zadam Ci kilka pytań, żeby zorientować się w Twojej bieżącej sytuacji życiowej. Pomyśl proszę, czego oczekujesz od terapii, to dla mnie bardzo ważne.

Jeśli po wstępnym spotkaniu zdecydujesz się kontynuować współpracę ze mną, przejdziemy do bardziej szczegółowej diagnozy ważnych obszarów Twojego życia. Istotne jest bowiem rozpoznanie aktualnych problemów, z jakimi się borykasz i powiązanie ich z Twoim uzależnieniem. Będziemy pracować w odpowiednim dla Ciebie tempie; nie obawiaj się - jeśli jakiś obszar jest na ten moment zbyt bolesny, dam Ci czas na oswojenie się z nim.

Teraz, jeśli już jesteś gotowy(-a) do kontynuowania procesu terapeutycznego, zabieramy się za tak zwaną pracę pogłębioną. To moment na zrobienie "porządku" w obszarach Twojego życia, do których być może dawno nie zaglądałeś(-aś).

Nie martw się jednak na zapas, jestem z Tobą!

Będę Ci w tej drodze towarzyszyć.

Z wyrazami szacunku:

Twój Terapeuta

Dominika Wąsik

bottom of page