top of page

TWÓRCY AKADEMII

NASZA HISTORIA...
94220712_673955363417825_894054116473857
Dominika
Wąsik
NAPISZ DO NAS

Dziękujemy!

Dominika

Bądź na bieżąco...

Congrats! You're subscribed.

Jestem założycielką - sercem i mózgiem Akademii. 

Wierzę, że każdy człowiek zasługuje na pomoc i drugą szansę. Swoje życie zawodowe dzielę pomiędzy profilaktykę a psychoterapię uzależnień. 

Pierwsza jednak była profilaktyka. To od niej zaczęła się moja przygoda z prowadzeniem własnej działalności. Przez długie lata zawodowo związana byłam głównie z dziećmi i młodzieżą. W pracy z drugim człowiekiem jest jednak pewna zasada: - jeśli się nie rozwijasz, to znaczy, że się cofasz. Nie można pozostać w miejscu. Po studiach pedagogicznych o specjalności resocjalizacja, uczęszczałam więc do szkoły trenerskiej i podjęłam się również prowadzenia szkoleń dla osób dorosłych. Uzyskałam dyplom z mediacji i przez jakiś czas pracowałam jako mediator.

Po ukończeniu Szkoły Psychoterapii Uzależnień rozpoczęłam działalność w jednej z krakowskich poradni. Pracuję jako psychoterapeuta z osobami uzależnionymi i ich rodzinami, w kontakcie indywidualnym oraz grupowym.

Całe życie z ludźmi i dla ludzi. 

Prywatnie jestem szczęśliwą żoną tego brodatego pana, którego widzicie poniżej.

Mój mąż, kumpel z pracy i przyjaciel. Jesteśmy małżeńskim ciałem pedagogicznym. Uwielbiam czytać książki i chodzić po górach. Pasjonuję się grafiką komputerową. W wolnym czasie prowadzę bloga opisującego ludzkie historie - TY jesteś CUDEM 

Marek
_edited.jpg
Marek
Wąsik

Jestem managerem - motorem napędowym Akademii.

Jeśli zadzwonicie na numer podany na naszej stronie, to po drugiej stronie słuchawki znajdziecie właśnie mnie. Zajmuję się logistyką oraz finansami. Jest to zgodne z moim doświadczeniem, które zdobywałem w sektorze bankowości przez długie lata; zanim praca szkoleniowca skradła moje serce na dobre, zajmowałem się właśnie finansami. Uwielbiam być w ruchu, poznawać nowych ludzi, dlatego z entuzjazmem przyjąłem propozycję Dominiki, żeby do Niej dołączyć. Wreszcie miałem możliwość realizowania się w wyuczonym zawodzie, co pochłonęło mnie całkowicie. Praca z dziećmi i młodzieżą nauczyła mnie cierpliwości i pokory. 

Prywatnie jestem człowiekiem, który szczęśliwe łączy miłość do żony i szefowej, bo to w końcu jedna i ta sama osoba. Podziwiam Ją za siłę i determinację w dążeniu do wyznaczonego celu. Pasjonuję się grami komputerowymi - do dzisiaj pamiętam sytuację gdy kuzyn po raz pierwszy pozwolił mi zagrać na swoim komputerze Atari - to była miłość od pierwszego wejrzenia. Lubię testować strategiczne gry komputerowe, głównie w trybie battle royal. W tym temacie nie powiedziałem jeszcze ostatniego słowa, ponieważ zamierzam rozwijać swoją pasję zakładając kanał gamingowy na You Tube.

bottom of page